Ege Tmf 2019

Ege Tmf 2019

22-25 Mart 2018 tarihleri arasında ilk kez düzenlenen EGE TMF Fuarı 95 firmanın direk katılımı ile gerçekleşmiştir.

Katılımcı firmaların yerli, yabancı ve mümessillik olarak dağılımı ise

Yurt İçi Direk Katılımcı: 7 ilden 91 firma

Yurt Dışı Direk Katılımcı: 8 ülkeden 14 firma

Mümessil Çatısı Altında temsil edilen firma sayısı: 54

Direk Yerli Üretici Katılımı: 58

Düzenlenen fuar kent ve bölge tekstil üreticilerinden ziyade yurt içi ve yurt dışından toplam 5833 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Özellikle Özbekistan, İran, Mısır, İspanya ve Yunanistan’dan gelen ziyaretçiler fuarda birçok firma ile işbirliği içerisine girmiştir.

Katılımcı firmalarla yapılan bire bir anketler sonucunda fuarın 2 yılda bir düzenlenmesi kararı ortaya çıkmıştır.

Fuar katılımcılarının fuardan elde ettikleri hızlı geri dönüşümler fuarın 4. Günü yapılan anket çalışmalarına yansımış ve 2019 yılında düzenlenecek 2. EGE TMF Fuarına katılım sağlayacak olan firmaların toplam katılımcı içerisinde ki oranı % 93 olarak belirlenmiştir.

Ön kayıtların alınmaya başladığı EGE TMF – 2. Ege Tekstil, Hazırgiyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı 14 -17 Mart 2019 tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesine ait – DKM- Denizli Kongre ve Kültür Merkezi EGS Park fuar alanında gerçekleşecektir.

Yine 4 gün sürecek fuarda kentte üretimi yapılan ürün gruplarına yönelik teknolojiler sergilenecektir.

Başlıca sergilenecek ürünler arasında Tekstil Boya ve Terbiye Makinaları, Dokuma ve Örgü Makinaları ile bu makinalara ait yan sanayi ürünleri, İplik ve Elyaf Ürünleri, Evtekstili ve Havlu-Bornoz Üretiminde kullanılan İplikler, Tekstil Kimyasalları ve Baskı Mürekkepleri, Dijital Tekstil Baskı Makinaları, Konfesiyon Makinaları ve bu makinalara ait yan sanayi yer almaktadır.

11.800 metre kare alanda düzenlenecek olan EGE TMF Fuarı 2017 yılında olduğu gibi 2019 yılında da sizlerin en büyük işbirlikçisi olacaktır.