Otellerimiz - İzgi Fuarcılık

Otellerimiz

ITMA 2019 BARCELONA FUARI KATILIMCILARININ DİKKATİNE

20-26 Haziran 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek olan dünyanın en prestijli organizasyonları arasında yer alan ITMA 2019’da yer alan Türk Firmalarının geçmiş yıllarda düzenlenen fuarlarda karşılaşmış oldukları sorunlar dikkate alınarak TEMSAD- Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayi Derneği girişimleriyle güçlü iş birliğine imza atılmıştır.
Firmalarımızın ortak hareket ederek sorunsuz hizmet alımlarının sağlanması, kalite, ödeme ve fiyat avantajı, denetim, sorunlarla ortak mücadele gibi birçok etken dikkate alınarak yapılan bu işbirliği 13-10-2019 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Otel’de ITMA Fuarı ve TEMSAD Derneği üyesi firmaların katılımıyla (107 TEMSAD Üyesi ITMA Fuarına katılmaktadır) ile bu iş birliği duyurulmuş, tüm hizmetler tanıtılmıştır.

DETGİS – Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği ve DTO – Denizli Ticaret Odası Destekleriyle ITMA 2015 Milano Fuarına ve 2015 yılından itibaren her yıl Almanya’da düzenlenen HEIMTEXTIL Fuarına Denizli’den direkt uçak kaldıran, aynı zamanda yılda 30’dan fazla yurt içi ve yurt dışı fuarına organizasyon gerçekleştiren İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. kardeş kuruluşu PAYDOSTUR tarafından hazırlanan programlar satışa çıkmıştır.

Türk Katılımcı firmaların yanı sıra TEMSAD Derneği üyesi firmaların konaklamaları için Fuar alanına rahat ulaşım sağlayan, 4* ‘lı otelleri ile hizmet veren firma kısa sürede sektör firmalarının yoğun talebi ile karşılaşmıştır.
Her zaman tüm katılımcı firmaların rahat ve konforlu aynı zamanda günün yorgunluğunu atabilecekleri bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

2007 ve 2011 yıllarında ITMA Fuarı organizasyonu içerisinde yer almış olan İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlar Koordinatörü aynı zamanda Tekstil Endüstri Gazetesi Genel Yayın Müdürü Mustafa Kemal HIZARCIOĞLU önderliğinde yapılan anlaşma çerçevesinde sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

1999 ITMA Paris Fuarından itibaren 20 yıl içerisinde düzenlenen 5 ITMA Fuarında sektörün en çok güvendiği isimler arasında yer alan Mustafa Kemal HIZARCIOĞLU liderliğinde gerçekleşen Fuar Konaklama hizmetlerinden siz de yararlanmak ve teklif almak istiyorsanız aşağıda ki iletişim adreslerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

TALEPLERİNİZ İÇİN
Mustafa Kemal HIZARCIOĞLU
İzgi Fuarcılık Ltd. Şti.
Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuar Org. Sorumlusu
0212 515 0511 – 0212 515 0521
0544 928 7259
mustafa@izgifuarcilik.com.tr