Türkiye Katılımcı Kataloğu - İzgi Fuarcılık

Türkiye Katılımcı Kataloğu

ITMA TÜRKİYE KATILIMCI KATALOĞU

Hepimizin bildiği gibi ITMA Fuarları dünyanın en önemli tekstil teknolojileri buluşmasıdır ve sektörün olimpiyatı niteliğindedir.

Dünyanın birçok ülkesinden yüz binden fazla Tekstil Üreticisinin son teknolojileri görmek ve satın almak için gezdiği fuar son yıllarda Türk Makine ve Yan Sanayi Üreticileri için de olukça önemli bir noktaya gelmiştir.

Türkiye ITMA Fuarlarında 2007 yılından itibaren büyük bir sıçrama kaydetmiş ve en çok katılımcı ve ziyaret gerçekleştiren ülkeler sıralamasında 3. Sıraya yerleşmiştir.

Ülkemizde Tekstil Makine ve Yan Sanayi Üreticilerini tek çatı altında toplamayı başarmış olan TEMSAD Derneği bu büyük organizasyonda ülkemizin ve firmalarımızın tanıtımı için büyük gayret göstermektedir. Geçmiş ITMA Fuarlarında yapmış oldukları tanıtım çalışmaları birçok ülkenin dikkatini çekmiş, aynı zamanda yapılan bu tanıtım çalışmalarıyla da birçok üye firma ihracatla tanışmayı başarmıştır.

TEMSAD Derneği kendi yapmış olduğu tanıtım çalışmalarının yanı sıra birçok çalışmayı da yakından takip etmekte ve destek sunmaktadır.

TEKSTİL ENDÜSTRİ GAZETESİ tarafından 2011 yılından itibaren her yıl hazırlanan TÜRK TEKSTİL MAKİNELERİ VE YAN SANAYİ KATALOĞU ve ITMA TÜRKİYE KATILIMCI KATALOĞU, TEMSAD Derneği tarafından desteklenen çalışmalardan birisidir.

ITMA 2007, ITMA 2011 ve ITMA 2015 Fuarları için hazırlanan ITMA TÜRKİYE KATILIMCI KATALOĞU şimdi ITMA 2019 Barcelona Fuarı için TEMSAD Derneği ve TEKSTİL ENDÜSTRİ GAZETESİ işbirliği ile hazırlanmaktadır.

Tüm katılımcı firmalarımızı bir araya getiren çalışma binlerce baskı yapılarak LOJİSTİK SPONSORLARI tarafından ITMA Fuarına taşınmakta, Tekstil Endüstri Gazetesi ve Türk Katılımcıların yanı sıra Basın Localarında ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

TEMSAD – TEKSTİL MAKİNELERİ KATALOĞ KATILIM FORMU
FİRMA ÜNVANI
ADRES

 

TELEFON FAKS
WEB ADRESİ E-MAİL
HALL NO STAND NO
FİRMA MARKA VEYA LOGOSU FİRMA MARKA VEYA LOGOSU
 

 

 

İLAN VE REKLAM DURUMU
  • Katalog içerisinde yer almak isteyen firmalar ilgili formu doldurarak tarafımıza ulaştırması önemle rica olunur.
  • İlanlar PDF Veya Jpeg Formatında gönderilecektir.
  • Ödemeler sözleşme esnasında banka hesabına havale yapılacaktır.
  • Katalog Ocak ve Mayıs 2019’da iki kez baskı yapılacak olup, ilk baskıda yer alacak firmalar 2. Baskı için ücret ödemeyecektir.
  • İlan ölçüleri her bir sayfa için 20 cm en x 20 cm yükseklik şeklindedir. Karşılıklı 2 sayfa ilan yer alacaktır.
  • İlgili Katalog TEMSAD Derneği Destekleriyle tarafımızca hazırlanmaktadır.

 

TALEPLERİNİZ İÇİN

Mustafa Kemal HIZARCIOĞLU

İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuar Org. Sorumlusu

0212 515 0511 – 0212 515 0521 -0544 928 7259 – mustafa@izgifuarcilik.com.tr